KONST / Litografier / Färglitografi 12733087
nr 1273 3087
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Norrbro, Stockholm, HC-upplaga, 9/30, signerad. Motivet: 48x63 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:15:39
300 kr
350 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm